Російський безпілотник атакував автівку волонтера Дениса Христова у Куп’янському районі Харківської області. Чоловік отримав поранення.
Про це він повідомив у своїх соцмережах.
Волонтер сьогодні, 23 лютого, їхав на евакуацію до села Гусинка Куп’янського району. Однак по дорозі його автівку атакував російський дрон.
«Ну от і я зʼїздив на евакуацію в Гусинку,що на Купʼянщині. Верніше ,не доїхав. Хочете прикол, повертаюсь своїм ходом», – написав Христов.
На фото видно, що у чоловіка, ймовірно, уламкове поранення голови. Які саме травми він отримав, Христов не повідомив.
Нагадаємо, російський безпілотник 20 лютого атакував автомобіль евакуаційного підрозділу «Білі Янголи» на Куп’янщині. Внаслідок влучання загинули 23-річна Юлія Келеберда та 39-річний Євген Калган, ще один поліцейський отримав поранення.
Також 25 грудня 2025 року у Костянтинівці від удару російського дрона загинув волонтер і засновник фонду «Незламна» В’ячеслав Ільченко. Він з 2022 року займався евакуацією людей з Харківщини та Донеччини.
Читайте також
- Вивозять дітей, бо долітають дрони: евакуація з півночі Харківщини — ВІДЕО.
- Російський FPV-дрон атакував харків’янку в Дергачівській громаді.




