Ми всі час від часу помиляємось, і у Gwara Media ми вважаємо, що якщо це станеться, ми повинні це виправити. Ми обіцяємо бути прозорими, виправляючи власні помилки, і робити це на сайті Gwara Media та у наших соціальних мережах. Важливо зазначити, що ми не можемо видаляти вже опублікований контент, або надісланий масовими розсилками в боті, проте можемо додавати до нього коментарі та оновлення до контенту сайту та телеграм-постів.

1. Виправлення частин може бути пов’язано з оновленням вмісту, щоб зробити певну частину інформації більш зрозумілою, або через зміну обставин чи помилки, виявлені як самою командою Gwara Media, так і спільнотою чи одним із головних героїв опублікованого тексту.

2. У випадку, якщо це помилка, яка впливає на суть перевірки, під час виправлення в описі статті з’явиться слово ВИПРАВЛЕННЯ (UPD). Змінена інформація з’явиться в тій самій публікації, де була опублікована помилкова частина, і зміна буде зафіксована.

3. Якщо цей матеріал було опубліковано в соціальних мережах або розповсюджено електронною поштою, кожен пост буде виправлено на всіх платформах із зазначенням слова ВИПРАВЛЕННЯ (UPD) та видалення помилкового повідомлення, але з зазначенням його попереднього існування, щоб можна було перевірити зміну.

4. У деяких випадках ми додаємо інформацію до статті, щось змінюємо, уточнюємо речення, яке, на нашу думку, не зрозуміло.

5. Ми також можемо оновити інформацію з офіційного джерела, якщо воно це робить, або кваліфікувати слова експерта, який вважає, що ми неправильно зібрали їхню інтерпретацію.

6. Щоразу, коли ми вносимо будь-які зміни в цьому відношенні, ми позначаємо це зірочкою і пояснюємо в кінці статті, що змінилося, чому це було зроблено і в який день відбулася зміна. Якщо цю зміну внесено до заголовка, зірочка буде додана до самого заголовка новини

7. Також можливо, що ми помилилися, і тому пропуск фактів, які можуть бути важливими для новини або перевірки, також буде враховано та додано як оновлення.

8. Типографські зміни, виправлення орфографії, граматичні чи пунктуаційні помилки можуть бути в кінцевому підсумку змінені без запису цієї зміни, якщо вони не впливають на правильне розуміння інформації.

Як відбувається виправлення відповіді  у боті?

У боті доступна функція зміни статусу відповіді. Так якщо фактчекер змінить відповідь, користувач отримає нове повідомлення. Виправити коментар непомітно теж неможливо. Новий коментар надійде користувачу у вигляді нового повідомлення. На нашу думку це забезпечує реалізацію нашої політики виправлень.

У Gwara Media ми віримо в співробітництво як один з основних стовпів для перемоги в боротьбі з дезінформацією: ми прислухаємося до читачів, якщо ви вважаєте, що те, що ми стверджуємо, є неправильним. Ви можете зв’язатися з нами через наші соціальні мережі або надіславши листа на [email protected] або окремо фактчек відділу на Perevirka Team

Будь-які дані або загальнодоступні та піддані перевірці документи, які ви надсилаєте нам, будуть враховані, щоб проаналізувати, чи сталася помилка, щоб ми могли виправити опублікований вміст.

Ми завжди слухаємо та уважно читаємо всі точки зору, але вважаємо важливим підкреслити, що Gwara Media є незалежним комунікаційним засобом, який відповідає чинним та затвердженим методологіям на цій сторінці та редакційним критеріям її написання. Таким чином, запити на виправлення не можуть бути спробою направляти або цензурувати опубліковану інформацію.

У цих випадках команда Gwara Media проаналізує аргументи, наведені особою, яка вимагає виправлення, і перевірить їх, як і решту інформації, тобто за допомогою перевірених даних і фактів, які є загальнодоступними або можуть бути доступними та чия автентичність бути доведена.