У листопаді 2022 року Укрзалізниця запустила поїзд №351/352 Київ – Кишинів, який увійшов до списку найкращих залізничних маршрутів Європи на 2023 рік. 

Про це інформує пресслужба Укрзалізниці. 

Рейтинг складав міжнародний туристичний портал Lonely Planet.

«Найбільше що захоплює на цьому маршруті — побачити повсякденне життя України, де поїзди є рятувальним кругом для країни», – коментують свій вибір автори списку.

Редакція відзначає, що безперервна робота Укрзалізниці, ще й за графіком, стала символом стійкості під час жорстокого російського вторгнення, а відновлення маршруту між Києвом і Кишиневом після 24 років перерви є дуже важливим для повернення евакуйованих українців додому. Цей маршрут включає зупинку на станції Унгени на заході Молдови. Звідти можна дістатися аеропорту в румунському місті Ясси.

Крім того, на маршруті Київ-Кишинів курсує «Потяг до Перемоги», в якому кожен із семи вагонів присвячений тимчасово окупованому регіону України.

До списку кращих залізничних маршрутів на 2023 рік потрапили потяги Відень-Спеція, Прага-Цюріх, Гамбург-Стокгольм, Лондон-Дублін та інші.

  • Напередодні різдвяних вихідних, Укрзалізниця призначає п’ять додаткових рейсів, щоб задовольнити попит пасажирів на поїздки залізницею.
  • Компанія презентувала оновлений поїзд родом з Луганська – фото.
  • Відновлено сполучення з прикордонням на Харківщині. З 27 грудня внесено зміни в розклад руху приміських поїздів сполученням Дергачі – Цупівка та подовжено до залізничної платформи Нова Козача.