Модний будинок Alexander McQueen проведе онлайн-концерт разом з композиторкою Ізабель Уоллер-Брідж. Ізабель створила музику для показу весна/літо – 2020 року, а також британських фільмів “Емма”, “Віта і Вірджинія” і серіалу “Дрянь” (його зняла сестра Ізабель, режисерка Фібі Уоллер-Брідж).

Спеціально для бренду композиторка написала твір «Suspended in Air». Його виконають скрипаль Роберт Еймс і віолончелістка Галія Бісенгаліева. Концерт буде транслюватися на ютуб-каналі бренду 23 травня о 20:00.

“Я озираюся навколо і відчуваю спільність більше, ніж будь-коли. “Спільнота”- це слово, тісно пов’язане з McQueen, і я хотіла відзначити його зв’язок з різноманітністю і енергією”, – говорить Ізабель про свій твір. За її словами, на глядачів чекають «дві години занурення в світ чудової музики, під яку можна гуляти, спостерігати за небом, бігати і думати один про одного”.

Раніше Alexander McQueen опублікували плей-лист з музикою зі своїх кращих шоу. Плейлист став частиною програми #McQueenCreators – серії челленджів, за допомогою яких шанувальники бренду можуть навчитися шити, малювати і візуалізувати одяг.

Теги:

#Suspended in Air #онлайн-концерт #Alexander McQueen