У Безлюдівській громаді на Харківщині влітку 2026 року залишатиметься чинною заборона на купання, масовий відпочинок та використання малих суден на водних об’єктах.

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі.

Таке рішення ухвалили 28 травня під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Безлюдівської селищної ради. Підставою стала безпекова ситуація в Харківській області.

Заборона поширюється на купання, масовий відпочинок біля водойм, плавання на малих, спортивних і прогулянкових суднах, а також використання засобів для розваг на воді. На водоймах встановлять відповідні заборонні знаки, а мешканців інформуватимуть через медіа, офіційні ресурси громади та друковані інформаційні матеріали. 

Нагадаємо, у Солоницівській громаді Харківської області на літній період 2026 року заборонили купання та масовий відпочинок на водних об’єктах.

Читайте також

  • Де відпочити у Харківський області: відкриті та безпечні місця