Зокрема скасовуватиметься податок на нерухомість, землю та орендну плату.

На наступній сесії Харківської міської ради, яка відбудеться у вівторок, 30 квітня, для місцевого бізнесу скасують частину податків для того, аби він залишався  в місті та міг функціонувати. Про це повідомив харківський міський голова Ігор Терехов в етері телемарафону.

«На наступній сесії міської ради, яка відбудеться у вівторок, ми приймемо безпрецедентне рішення щодо податків – на нерухомість, землю орендні сплати та інше. Ми хочемо, щоб люди та бізнес залишалися у Харкові, щоб у нього були обігові кошти, він створював робочі місця і мав змогу платити людям зарплату», – розповів мер.

Також Терехов подякував кожному підприємцю, який попри всі труднощі, залишається у місті.           

За даними міськради, станом на 1 березня кількість фізичних осіб-підприємців у Харкові склала майже 118,4 тисячі осіб. 

Нагадаємо, нещодавно Ігор Терехов провів зустріч з бізнес-лідерами міста. Під час зустрічі він наголосив, що окрім пільг для підприємців, також важливо посилити захист неба.

Під час зустрічі з журналістами начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що перш за все захищатимуть критичну інфраструктуру. «Питання по С-300 залишається, бо 40 секунд – це досить незначний час. У деяких систем час наведення 30 секунд на ціль», — сказав Синєгубов.

Раніше Терехов вже заявляв, що «закрити небо над Харковом вкрай важливо». За його словами, міська влада торік перерахувала понад пів мільярда гривень на потреби військовим, у тому числі для ППО та організації мобільних груп для боротьби з «шахедами».

Читайте також