У Харківській області тривають відновлювальні роботи з електро- та газопостачання, а також продовжують запускати котельні. 

Відновлення газопостачання 

Частково відновлено газопостачання 1 132 родинам Харківського, Ізюмського та Куп’янського районів.

Про це повідомили в Департаменті ЖКГ та ПЕК Харківської ОВА. 

Також у Харкові Спеціалісти АТ «Харківміськгаз» відновлюють пошкоджені газові мережі у Салтівському районі міста.

У компанії зазначили, що за допомогою спецтехніки фахівці ліквідували пошкодження на газопроводах, які знаходяться на висоті, заваривши сотні отворів від уламків снарядів, а також замінивши непридатні до використання ділянки газогонів.

Газовики обстежують вулиці Київського району, які були лінією оборони на околицях Харкова. Зокрема, на Великій Данилівці продовжуються масштабні ремонтно-відновлювальні роботи на пошкоджених від ворожих обстрілів газопроводах.

Відновлення пошкоджених газових мереж у Салтівському районі міста / city.kharkov.ua

Відновлення світла

Наразі електропостачання надали ще 79 абонентам Ізюма та заживили 431 мешканцю сіл Завгороднє, Крейдянка, Щурівка Ізюмського району.   

Ще вдалося під’єднати електропостачання 203 абонентам Куп’янська та 63 споживачам села Грушівка Куп’янського району.

Відновлення електропостачання / t.me/kharkivoda

Триває запуск котелень

На  сьогодні в області вже працюють 402 котельні – це 76,4% від загальної кількості.

«У Вовчанську окупанти перекрили газопостачання до 17 котелень. Тому працюємо над альтернативними джерелами, також забезпечуємо жителям евакуацію. По Куп’янську ситуація краща, газопостачання відновлене, продовжуємо відновлення електропостачання та запуск котелень. По Ізюму в роботі 35% котелень, по Балаклії 83,3%», –  повідомив Олег Синєгубов. 

Начальник ХОВА зазначив, що загалом на деокупованих територіях електропостачання відновили на близько 80%, газопостачання – на 70%. Роботи тривають.

Ілюстративне зображення котелень / tech4home.in.ua

Нагадаємо, що на Харківщині у деокупованій Балаклії почали приймати пацієнток у мобільній акушерсько-гінекологічній амбулаторії.