Вона працюватиме для батьків або опікунів школярів, які мають питання, щодо навчання за тих чи інших умов.

В Україні запустили гарячу лінію «Школа офлайн» щодо безпеки дітей в школах. Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Цього тижня ми оголосили про старт комплексної політики «Школа офлайн». Її поступове впровадження розпочнеться вже 2024/2025 навчального року. Саме тому запускаємо гарячу лінію «Школа офлайн». Турбуєтеся про безпеку дитини в школі? Не знаєте, як навчатиметься вона, якщо ви переїхали в інше місто? Чи може ваша дитина продовжити навчання, якщо ви за кордоном? На ці та багато інших запитань відповідатимуть наші консультанти», – написав він.

Звернутися до фахівців з питанням можна за номером 1545. Потрібно також натиснути  «5» для підключення. Гаряча лінія доступна в будні з 9:00 до 17:00 (у п’ятницю до 16:00).

Що таке «Школа офлайн»?

«Школа офлайн» — це комплексна політика Міністерства освіти і науки України, яка реалізується у співпраці з профільним віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим. Її мета — повернути дітей до безпечного очного навчання, а там, де це неможливо, — створити умови для якісної та ефективної дистанційної освіти.

За інформацією МОН, Під час формування політики врахували умови кожної дитини — переміщених унаслідок воєнних дій; тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях; за кордоном; тих, хто має / не має доступу до очної або змішаної освіти. Також більше уваги надають учителям, щоб вони могли зосередитися на роботі з учнями однієї категорії без подвійного навантаження.

Політика «Школи офлайн» містить п’ять основних компонентів, які враховують специфіку кожної категорії учнів та вчителів:

  • Інфраструктурні рішення: укриття + автобуси + девайси
  • Навчання за місцем перебування дитини
  • Перегляд мережі дистанційних шкіл
  • Навчання дітей на ТОТ
  • Діти за кордоном.

Нагадаємо, з 1 вересня заплановано початок освітнього процесу у режимі офлайн у Лозівському та Красноградському районах. Загалом кількість таких громад складе 11. Проте, за словами голови ОВА Олега Синєгубова, для того, аби мати можливість забезпечити повноцінне навчання Харківщині необхідно додатково придбати 8 шкільних автобусів для Красноградського району та 36 для Лозівського.

Читайте також