Британський дизайнер Вільям Уоррен придумав книжкову шафу-трансформер, з полиць якого збирається труну. Такий конструктор він назвав “Полки для життя” (Shelves for Life).

МЕБЛІ-ТРАНСФОРМЕРИ

“Дерево буде змінювати свій колір, на поверхні з’являться відмітини, і з роками ця меблі стане частиною вас, – розповідає Уоррен. – Після смерті полки можна розібрати і зібрати заново як труну “.

У книжковій шафі є спеціальна мідна табличка, щоб записати дати життя і смерті покійного. Також надається інструкція, за допомогою якої можна зібрати труну. Що стосується можливої критики меблів, дизайнер відповідає просто: «оскільки всі ми рано чи пізно помремо, ігнорувати це нерозумно».

МЕБЛІ-ТРАНСФОРМЕРИ

Всі необхідні креслення, щоб зібрати шафу-трансформер, доступні онлайн. Раніше Уоррен пропонував свій проект меблів японської студії, але їм не сподобалася концепція, що нагадує про смерть. Але сам дизайнер не бачить в цьому нічого жахливого.МЕБЛІ-ТРАНСФОРМЕРИ

 “Якщо ви не будете думати про це заздалегідь, вас поховають або кремують в коробці з ДСП з пластиковими ручками, схожими на латунь”, – говорить Уоррен.

Теги:

#Shelves for Life #Вільям Уоррен #Екологічна мебель #Шафа-трансформер #"Полки для життя"