Американська художниця Стефані Хук створила маску для обличчя, на якій при диханні з’являється карта мародерів з «Гаррі Поттера». Художниця розповідає, що хотіла «привнести трохи магії» в світ під час пандемії. Як працює маска можна подивитися у TikTok Стефані.

@coloradopexI am the maker of the mask ???????????? ##mask ##hp ##artist ##smallbusiness ##magic *checkmeouton FB ***CPEX♬ original sound – coloradopex

«Я намагаюся перетворити фантазію в реальність і робити свої продукти не одновимірними, – розповідає дівчина. – Мені подобається давати звичайній людині можливість володіти унікальними предметами і привносити магію в реальний світ. Сподіваюся, це надихає людей на творчість».

На своєму сайті Стефані пояснила, що нова маска не захищає від вірусів та інфекцій, тому її краще використовувати разом з медичною захисною маскою. Така маска по  мотивах «Гаррі Поттера» найкраще підходить для хобі або косплея.

Стефані також розповіла, що в складі маски – стовідсоткова бавовна, а на її зовнішній стороні – кольоровий пігмент, який змінює яскравість і відтінки.

Художниця планує зшити більше масок, але в обмеженій кількості. 

Теги:

#Креативна маска #Маска для косплея #Маска для хобі