Ми як програма не позиціонуємо себе як організацію, яка вирішить проблему освітньої нерівності в Україні, але як організацію, яка залучає до вирішення цієї проблеми талановиту молодь.
Ми себе позиціонуємо як лідерська стипендія для молоді перш за все. Наша модель базується на підході «вчителювання як лідерство». Освіта зараз – це не лише предметні знання, це набагато більше. Це т.зв. м'які навички: комунікаційні, управлінські, медіаграмотність, фінансова грамотність, знання іноземних мов. Коли ми говоримо «лідери», то маємо на увазі не обов'язково людей, які соціально активні, належать до громадської організації, але обов'язково – людей, які беруть відповідальність за локальні зміни, їдуть туди, де є найбільша потреба.
Лідерський розвиток починається на Літньому інституті – це суміш педагогічної теорії і практики разом з командною роботою, з комунікаційним тренінгом, з тренінгом з побудови проєкту (проджект-менеджменту). Потім упродовж двох років щомісяця учасники збираються на мінітренінги, кожен з них отримує підтримку від ментора. Після дворічного досвіду роботи з дітьми, де тобі потрібно застосовувати свої знання, тримати аудиторію, вміти зацікавити, вміти організувати, вміти пояснити, вміти знайти спільну мову з різними стейкхолдерами – дітьми, батьками, директором, шкільним колективом, громадою – учасники справді стають лідерами.
Ми як програма не позиціонуємо себе як організацію, яка вирішить проблему освітньої нерівності в Україні, але ми себе позиціонуємо як організацію, яка залучає до вирішення проблеми освітньої нерівності талановиту молодь, що стає інструментом змін і допомагає дітям розкривати їхній потенціал.
Залучаючи найкращих випускників університетів, загалом ми вже показуємо суспільству, що молодь не лише зацікавлена в економічній вигоді або в тому, щоб покинути країну, але є велика частина молоді, готової брати відповідальність за локальні зміни.