Wunderman Thompson Intelligence представив тренд репорт «Майбутнє 100: тенденції та зміни для спостереження в 2020 році», наш знімок майбутнього року і найбільш переконливі тенденції, які слід тримати в полі зору.

Wunderman Thompson Intelligence є аналітичним центром з питань майбутнього і інноваційним підрозділом Wunderman Thompson. Вони виявляють нову поведінку споживачів, зрушення духу часу і інновації в секторах способу життя. Вірять в цілісний, детальний підхід до досліджень і стратегії, що поєднує дизайн і науку, а також якісні та кількісні аспекти.

Наступ нового десятиліття віщує маркер позитивних змін після тривожного настрою, характерного для останньої частини 2010-х років

Наступ нового десятиліття віщує маркер позитивних змін після тривожного настрою, характерного для останньої частини 2010-х років. Оскільки бренди і споживачі охоче дотримуються обережно оптимістичного погляду і об’єднуються, це задає новий тон на рік і десятиліття вперед.

The Future 100 відображає 10 нових тенденцій в 10 секторах, що охоплюють маркетинг, культуру, подорожі та багато іншого, а також новий фінансовий розділ. Ось найголовніші з них в себе:

Культура: оптимістичне майбутнє.
В останні роки суспільства у всьому світі виявилися в тьмяному політичному, екологічному та економічному періоді. Тепер, починаючи з кольорової палітри Pantone весна-літо 2020 і закінчуючи завданням Lego «перебудувати світ», бренди пропонують зважений і вдумливий погляд на майбутнє.

Технології та інновації: ера конфіденційності.
Оскільки використання брендами даних в значній мірі сприймається як приховане і неетичну, нові зусилля по виправленню курсу вказують на майбутнє, в якому споживачі володіють своїми даними і повністю контролюють свої цифрові ідентифікаційні дані.

Подорожі та готельний бізнес: Біоконкурентні подорожі.
Хвиля нових ініціатив в індустрії туризму активно зміщується в бік позитивних результатів, що вказує на те, що майбутнє подорожей, туризму та гостинності буде засновано на усвідомленому внесок в захист навколишнього середовища.

Бренди та маркетинг: нестандартні дії бренду.
Бренди знаходять успіх серед зростаючої бази споживачів завдяки несподіваним крокам, які йдуть врозріз зі стандартними кроками, щоб підкреслити їх прихильність соціальним і економічним трендам.

нестандартні дії бренду.

Їжа і напої: антіінстаграмні інтер’єри.
Ресторани відвертаються від передбачуваного і монотонного дизайну, загальноприйнятого в соціальних мережах, натомість створюючи темній і інтимній простор, які віддають пріоритет особистим взаємодії над цифровим обміном.

Краса: Блакитна краса.
Бренди краси шукають в океані ретельно продумані морські інгредієнти, які відповідають потребам споживачів в натуральних і екологічно чистих продуктах.

Роздрібна торгівля: етичні правки.
Оскільки   етика стає ключовим чинником, що визначає прийняття рішень про покупку, бренди підбирають продукти за вартістю, щоб допомогти покупцям цілеспрямовано робити покупки.

Здоров’я: Психоделічне здоров’я.
Психоделічні препарати виходять на перший план як терапевтичні препарати наступного покоління, що підживлюють новий досвід добробуту.

Повірити в прогнози Wunderman Thompson Intelligence не завжди легко, але вони зазвичай збуваються – щоб переконатися, можна подивитися список 2019 року.

 Інформація надана jwtintelligence.com

Теги:

#іновації #тренди #бренди