Перші у світі лінзи, які відображають необхідну інформацію. За допомогою функції доповненої реальності (AR), вони здатні визначити стан здоров’я людини. 

У лінзах використовується найменший у світі дисплей з рекордною щільністю пікселів – 14 000 на дюйм, енергетично найефективніший датчик зображення у світі, оптимізований для комп’ютерного зору, радіочастотний інтерфейс і датчики руху для відстеження руху очей і стабілізації зображення. Вони визначатимуть, чим зайнятий користувач, щоб показувати актуальну інформацію: пульс, серцебиття, відстань до точки призначення на карті тощо. У Mojo називають цю концепцію «невидимими обчисленнями».

Розробники Mojo кажуть, що за допомогою лінз можна спокійно орієнтуватися в місці та в будь-якому місці. Однак головною місією є покращити зір людини і замінити окуляри.

Прототип поки працює разом з браслетом, який виконує більшу частину обчислювальних функцій і заряджає пристрій. Пізніше цю схему замінять на інтеграцію зі смартфоном.

Наразі Mojo Vision демонструє прототип пристрою, адже лінзи все ще на етапі досліджень і розробок та не доступні для продажу. Компанія зараз працює над фінальною версією пристрою та чекає на дозвіл медичного використання від Управління продовольства і медикаментів (Food and Drug Administration, FDA)

Теги:

#Mojo Lens #реальність AR #Розумні контактні лінзи