Місцева компанія «Смарт Сервіс ЛТД», яка раніше керувала 41 закладом KFC за франшизою, придбала російську мережу ресторанів KFC.

Про це повідомляється на сайті американської компанії Yum! Brands, якій належать бренди KFC і Pizza Hut. За домовленістю, покупець має забезпечити поступовий ребрендинг усіх закладів KFC в росії.

Загалом у рф працюють близько 1000 ресторанів KFC. ТОВ «Ям Ресторантс Раша», яка входить до структури Yum! Brands, керує лише 70 закладами, решта працюють за ліцензією чи франшизою.

На відміну від McDonald’s, у якого було лише три франчайзі, KFC має багато невеликих партнерів, тому на вихід Yum! Brands з Росії знадобилось набагато більше часу. Імовірно, заклади KFC у країні-агресорці перейменують у Rostic’s.

Зазначимо, загалом понад тисяча іноземних компаній припинили працювати в росії через напад на Україну. Наприклад, шведська IKEA ще у серпні розпродала залишки товарів та закрила свої гіпермаркети.

Проте понад 40 великих міжнародних компаній ігнорують заклики про вихід з рф. Серед них: Lenovo, Leroy Merlen, Auchan, Decathlon, Metro, Raiffeisen Bank та інші.