Художник Джейк Хенцлер (також відомий як Boy Knits World) створює химерне в’язане мистецтво, натхненне барвистою традиційною архітектурою Копенгагена.

Ковдра з копенгагеномВін почав проект, живучи за кордоном в данській столиці, використовуючи міський пейзаж як натхнення для єдиної в своєму роді ковдри.
Для простішого в’язання, Хенцлер спрощує традиційні архітектурні стилі в геометричні форми, які відображають сутність датського шарму.

Після того, як в’язані блоки завершені, він  зшиває їх разом. Квадратні вікна, високі двері і прикрашені дерев’яні дахи об’єднують в’язану мозаїку, в той час як варіації говорять про індивідуальність кожної будівлі. Хоча деякі блоки виглядають більш мінімалістично в деталях і палітра кольорів, інші прикрашені химерними квітковими візерунками на фасаді і хитромудрими дахами.

Ковдра з копенгагеном

З моменту створення ковдри, Хенцлер використовував графічний дизайн в інших в’язаних виробах, таких як подушки і дитячі ковдри. Самі по собі творіння Хенцлера схожі на казкові портали, але коли вони зібрані в одну лінію, ці маленькі будиночки перетворюються в дивну датську вулицю.

Теги:

#Велика ковдра #Джейк Хенцлер #Копенгаген #в'язане мистецтво