Наприкінці грудня в Харкові запрацював новий простір для реалізації культурних та мистецьких ініціатив. Його облаштували у комплексі історичних приміщень старого телеграфу, за адресою Поштовий провулок, 2. Місце має стати зимовою резиденцією художників однойменного фестивалю «Коло лісу», що вже три роки проходить у селі Верхній Бишкин Харківської області, а також територією для нових партнерств з мистецькими, освітніми та правозахисними проєктами і організаціями.

Сьогодні арт-простір на Поштовому має три багатофункціональних приміщення, які можуть слугувати галереєю, лекторієм, театральним майданчиком чи сценою для DJ-сетів.

25—26 грудня на відкритті «Кола лісу» виступили гурти MORJ, Mitsuki, ARTUR LENIVENKO TRIO — електронні музиканти Харкова влаштували нічний рейв.

До відкриття простір готували протягом двох місяців: близько 100 волонтерів допомагали організаторам ревіталізувати занедбані приміщення господарських будівель.

«Наша мета — зробити людей щасливими, відкритими. Бо щаслива людина завжди прагне поділитись цим станом. Вона піклуватиметься про себе, близьких, поважатиме різні точки зору та вивчатиме їх», — Станіслав Сурженко, лідер руху «Коло лісу».

Олександр Фоменко, директор арт-простору, розповідає, що команда відкрита до співпраці та пропозицій від культурних проєктів.

ОРГАНІЗАТОРИ «КОЛА ЛІСУ»

  • Богдан Гвіздала — керівник проєкту
  • Станіслав Сурженко — програмний директор
  • Олександр Фоменко — директор арт-простору у м. Харків

Більше про роботу простору можна дізнатись на його офіційній сторінці, сторінці в Instagram, а також на сайті фестивалю й руху «Коло лісу». Якщо бажаєте сконтактувати з командою — пишіть на пошту koloforest@gmail.com.

Фото надані організаторами арт-простору