Американець Адам Хіллман створює колажі з підручних матеріалів і їстівні версії знаменитих полотен. Хіллман називає себе «організатором предметів».

Адам живе у Нью-Джерсі. Йому з раннього дитинства подобалося сортувати речі, вибудовуючи їх за розміром і кольорами. Тепер він робить це в Instagram і користується величезною любов’ю перфекционістів усього світу. У його акаунті понад 300 тисяч підписників. Композиції, які створює Адам Хіллман,  надихають і радують око своєю естетичністю.
КАРТИНИ З ЇЖІ

Найкраще свій творчий метод Хіллман позначив сам, прозвавши себе “організатором предметів”. Художник створює ідеальні візерунки з абсолютно звичайних речей – продуктів та канцтоварів. Його можна назвати аранжувальником повсякденності, адже він спеціально використовує матеріали, що відображають наш час. Це ідеальне видовище для всіх, хто любить впорядкованість і симетрію. Справжня насолода для перфекционістів.

В основному, результатом його діяльності стають суворі, але яскраві і різноманітні геометричні абстракції. При створенні чергової геометричної картини художник спирається на контрастність і градієнти, одночасно вивчаючи, який вплив на цілісність композиції надають інші характеристики об’єктів. Адам Хіллман публікує і продає свої роботи в акаунті @witenry.

Як матеріал використовується що завгодно: стікери, канцелярські скріпки, цукерки або листки конюшини. Ці однорідні предмети викладаються в особливій послідовності. Про свої ідеї та їх появі Адам відгукується так:

«Я постійно думаю про те, які ще ідеї можна втілити у життя. Але ідеї кращих фотографій приходять мені в голову нібито самі по собі».

Ідеї робіт Адама не змінюються вже кілька років, але він знаходить втілення цих ідей у нових формах. Хіллман каже: «Останнім часом я приділяю багато уваги колірним контрастам і градиентам. У попередніх своїх роботах я частіше використовував однакові предмети і масиви різних кольорів, тепер же мені цікавіше використовувати різні предмети однакового кольору на геометричному тлі аркуша паперу».

І, як ви вже зрозуміли, Адам створює з різних об’єктів копії знаменитих картин.  Зараз серед робіт Хіллмана можна знайти такі копії: «Крик», «Зоряна ніч», «Велика хвиля», «Мона Ліза» і «Поцілунок» (цікаво, що для останнього Адам використовував цукерки «Hershey’s Kisses»).

КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ КАРТИНИ З ЇЖІ

 

Теги:

#Адам Хіллман #Геометричні абстракції