Задля безпеки всіх студентів та співробітників Каразінського університету, навчальний рік розпочнеться дистанційно. 

Про це повідомляють на офіційній сторінці університету.

Каразінський університет відновив роботу 28 березня в онлайн-форматі. Тетяна Кагановська, ректорка вузу, сказала, що місію університету в цей час можна охарактеризувати як «Освіта попри війну».

Наразі освітній заклад підписав низку договорів, щоб студенти мали змогу продовжувати навчатись за межами Харкова чи України. Зараз освітні філії є в Нігерії в університеті Ігбінедіон, для студентів хімічного факультету — у Києві, для першокурсників Каразінського за деякими спеціальностями — у Мюнхені.

Не дивлячись на те, що ХНУ імені В.Н. Каразіна постраждав від російських обстрілів та зазнав руйнувань на 100 млн. євро, керівництво й далі продовжує налагоджувати співпрацю з іншими країнами та створювати освітні філії, щоб студенти малу змогу продовжувати навчання.

Однак, це не єдиний університет у Харкові, якому довелось налагоджувати співпрацю з іншими містами – Харківський університет внутрішніх справ відтепер працюватиме на Хмельниччині. Навчальний заклад розміщуватиметься на базі Кам’янець-Подільського державного університету.