«Я почав знімати те, що зараз найменш очевидне. Зараз всі знімають фронт або Салтівку, я ж зараз просто фотографую вдома багато автопортретів та якихось натюрмортів, які з війною співвідносяться так: ніби і є звʼязок, але він безпосередній. Там є скоріше слід війни, а не саме війна. Це якийсь протест проти стандартної журналістської фотографії, яка зараз домінує»

Не тікати від реальності, а закарбувати її на знімках. Саме так зараз живуть фотографи Харківської школи. Вони залишаються у місті з перших днів вторгення і по-своєму фільмують нову реальність.

У документальному репортажі вони розповіли: як зустріли 24 лютого, які події фільмують, та що за 8 місяців війни їх вразило найбільше.

Відео виготовлено за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй Великої Британії в рамках проєкту «Безперервна робота з документальними репортажами» (як частина проєкту «Голоси України»). Відповідальність за зміст цього документа несе Gwara Media і за жодних обставин не може вважатися таким, що відображає позицію Уряду Великої Британії.