Підтримка від Google становитиме 2 млн доларів на цифрову освіту, а також 50 тисяч ліцензій Google Workspace, повідомляє Мінцифра у Telegram.

Компанія Google однією з перших стала на сторону України та продовжує підтримувати українців. Михайло Федоров зустрівся з командою Google й обговорив подальші можливості співпраці та спільні проєкти.

  • Google.org надає грант у розмірі 2 мільйонів доларів США та підтримку Google.org Fellowship на розвиток цифрової освіти в Україні. Ці кошти будуть спрямовані на навчання українців та підвищення цифрової грамотності, зокрема, за допомогою платформи Дія.Цифрова освіта.
  • Ще компанія надасть 50 000 ліцензій Google Workspace для уряду України. Це надасть органам влади захист та безпеку даних, враховуючи постійні кіберзагрози.

Проєкт має допомогти розв’язати питання безробіття серед вимушених переселенців та зробити внесок в економічне відродження України.

Компанія також сприятиме розвитку національного проєкту Дія.Цифрова освіта, залучивши до технологічних та комунікаційних трансформацій у ньому фахівців програми Google.org Fellowship.

  • Раніше Google передав українським вчителям близько 30 000 ноутбуків. Ініціатива «Ноутбук кожному вчителю» реалізована завдяки домовленостям Мінцифри та МОН з компанією Google та за підтримки ООН з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.