Днями ініціатива поповнилася ще одним представником. Оскароносний кінорежисер допомагатиме збирати кошти на відбудову країни.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Він особисто приїхав в Україну, щоб підтримати український народ та на власні очі побачити масштаби руйнування від російських окупантів», — зазначив Федоров у дописі.

Президент Володимир Зеленський разом з українською тенісисткою Еліною Світоліною та французьким режисером Мішелем Азанавічусом / t.me/zedigital

У вівторок Мішель Азанавічус завітав до Києва. Він відвідав Київську область разом з амбасадоркою United24 Еліною Світоліною. Оглянув будинок в Ірпені, на який збиратиме кошти в рамках напрямку «Відбудова України». Відновлена будівля зможе забезпечити житлом понад 300 українців.

Крім цього, вони побували у храмі Апостола Андрія Первозваного у Бучі, у зруйнованому російськими снарядами будинку культури в Ірпені та на стадіоні «Чемпіон».

Зустріч за напрямом Відбудова України / t.me/zedigital

Титулова тенісистка Світоліна також відкриває новий збір. Збиратиме кошти на відбудову багатоквартирного будинку в Ірпені, який пошкодили російські окупанти.

  • Imagine Dragons записали звернення до пасажирів літака української авіакомпанії.

Підтримуйте Україну та підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.