Колаж від Gwara Media

Фейк. В Голлівуді планують відзняти блокбастер про Зеленського

Ігор Сум - 17 Березня 2024 | 10:51

Дискредитація Президента України є однією із найулюбленіших тем російських пропагандистів. Так, нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що в Голлівуді знімуть фільм під назвою «The price of victory», метою якого є «героїзувати» образ Володимира Зеленського. Чи дійсно це так читайте у нашому матеріалі.

Що сталося?

Низка пропагандистських Telegram-каналів, серед яких «Lord Of War», «АВДЕЕВКА.RU»,  поширили новину про те, що голлівудська студія Paramount Pictures нібито розпочала роботу над блокбастером під назвою «The price of victory»(«Ціна перемоги»). Головною ідеєю фільму має стати опис бурхливого життєвого шляху українського лідера Володимира Зеленського.

Постер до фейкового фільму
Фейк на Телеграм-каналі “Lord of war”
Фейк на Телеграм-каналі “Мрія”
Фейк на Телеграм-каналі “Авдеевка.ru”

Автори новини про фільм посилаються на статтю сайту New York News Daily, опубліковану 28 лютого 2024 року.

Фейкова стаття на сайті New York News Daily

В ній зазначається, що замовником стрічки вартістю 115 мільйонів доларів нібито виступила українська студія «Квартал 95». Режисером фільму стане Джеймс Менголд, а Зеленського може зіграти Шон Пенн або Джеремі Реннер.

Факти – важливі. Долучайся до Спільноти видання Ґвара Медіа та підтримуй нас у протидії дезінформації

Аналіз

Ми розпочали з того, що спробували знайти інформацію про даний фільм в мережі. Проте, єдина картина із назвою «The price of victory» була відзнята студією Paramount Pictures ще в 1942 році, задовго до народження Володимира Зеленського.

Пошук на Imdb

Також, у відповідь на наш запит студія «Квартал 95» повідомила, що жодних спільних проєктів з Paramount Pictures немає. Також, у відповіді зазначили, що інформація про те, що студія «Квартал 95» розпочинає роботу над новим фільмом про Президента України Володимира Зеленського не відповідає дійсності.

Отже, анонс фільму, що поширюють пропагандистськими ресурсами є цілковитою фікцією, створеною з метою дискредитації Президента України.

Також цей фейк розібрали та звернули увагу на неправдиві деталі в статті New York News Daily фактчекери естонського проєкту «Проверено.Медиа». 

Висновок: фейк

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.