Фейк. Синєгубов виїхав з Харкова та перебуває у Полтаві 

Назар Гламазда - 26 Травня 2024 | 14:34

Після активізації бойових дій на півночі Харківщини мережею почали ширитись повідомлення про те, що начальник  Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов покинув Харків. Чи дійсно це так — далі в нашому тексті. 

Що сталося?

12 травня Telegram-канал «Харьков Life | Харків 🇺🇦» повідомив (архів), що начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов наразі не знаходиться у Харкові та ховається у Полтаві. Також автори зазначають, що до цього Синєгубов перебував у Києві, де його «посварили». Згодом автори додали, що начальник ХОВА зараз ночує у Полтаві.

Цю новину подивились понад 260 тисяч користувачів, а близько 6 тисяч залишили обурливі реакції. 

Факти – важливі. Долучайся до Спільноти видання Ґвара Медіа та підтримуй нас у протидії дезінформації

Аналіз

Заява Романа Семенухи

Заступник начальника Харківської ОВА Роман Семенуха на своїй Facebook сторінці 12 травня заявив, що керівництво ХОВА знаходиться у місті. 

«Керівництво Харківської  обласної військової адміністрації  у повному складі перебуває у Харкові, виконуючи поставлені задачі політичним керівництвом країни та Генеральним Штабом ЗСУ.», – написав він у Facebook.

Коментар у Пресслужбі ХОВА

Наші журналісти звернулись до речниці Харківської обласної військової адміністрації Олени Шаповал. Під час розмови Шаповал повідомила, що зараз начальник ХОВА знаходиться у місті, а також розповіла, що 10 травня Олег Синєгубов дійсно виїжджав до Києва на заплановану нараду до Офісу Президента, проте вже о 16 годині він був у Харкові.  

Зазначимо, що 12 травня Олега Синєгубова можна було побачити у центрі міста біля будівлі Держпрому, де очільник Харківської ОВА давав коментарі щодо ситуації на Харківщині у прямому етері телемарафону «Єдині новини». 

Тож наразі немає підстав стверджувати, що Синєгубов знаходиться не у місті. Така інформація просувається ворогом задля чергової дискредитації керівництва області. 

Висновок: фейк

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.