26 травня 2026 року до України з російського полону повернулись 160 українських військових. Пʼятеро з них є жителями Харківської області. 

Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

З полону вдалося повернути військових з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців і Безлюдівки.

Серед звільнених також шестеро військовослужбовців, які потрапили в полон у Харківській області, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Усі звільнені перебували у полоні з 2022 року. Серед них — 102 військовослужбовці солдатського та сержантського складу, а також 58 офіцерів.

Нагадаємо, колишнього військовополоненого, солдата Павла Гаращенка відзначили знаком пошани «За заслуги перед Харківщиною». 

Читайте також