26 травня 2026 року до України з російського полону повернулись 160 українських військових. Пʼятеро з них є жителями Харківської області.
Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
З полону вдалося повернути військових з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців і Безлюдівки.
Серед звільнених також шестеро військовослужбовців, які потрапили в полон у Харківській області, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Усі звільнені перебували у полоні з 2022 року. Серед них — 102 військовослужбовці солдатського та сержантського складу, а також 58 офіцерів.
Нагадаємо, колишнього військовополоненого, солдата Павла Гаращенка відзначили знаком пошани «За заслуги перед Харківщиною».
Читайте також
- У російському полоні можуть перебувати близько 16 тисяч цивільних
- Кількість українських військовополонених наразі менша за число вже звільнених




