Для учнів 5–9 класів створили онлайн-курс про підготовку до надзвичайних ситуацій  «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» поєднує елементи гри в Minecraft із навчальним матеріалом.

Він розроблений у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій з метою надати теоретичні знання з основ цивільного захисту та практичні навички реагування на надзвичайні ситуації.

«Діти є вразливими у надзвичайних ситуаціях не лише під час війни, а й у мирний час. Вони частіше ризикують травмуватися чи поранитися, втратити родичів, для них існує більша ймовірність залишитися самотніми та безпорадними», – говорять розробники. 

Онлайн-курс має 10 відеолекцій, до кожної є завдання і тести. 

Також, для українських школярів розробили мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю».

У додатку дитина може переглядати пізнавальні освітні відеоуроки, які розроблені за підходами мікронавчання. Крім цього, у застосунку є ігри, які повністю адаптовані для України. 

Всі теми й завдання відповідають українській навчальній програмі, а розробляли їх українські вчителі та методисти. Завантажити його можна за посиланням.

Зазначається, що застосунок створено за перевіреною досвідом методикою від War Child – організації, яка допомагає дітям війни отримувати освіту з 1993 року.