У громаді на Харківщині відбудуться громадські слухання, на яких оберуть нові назви. Про це повідомляє Чугуївська міськрада.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ, у всіх регіонах країни почалася масштабна дерусифікація та декомунізація. Для виконання вимог законів України, Чугуївська міськрада пропонує мешканцям громади долучитися до цих процесів та перейменувати перелік вулиць, назви яких мають відношення до РФ та СРСР.

Російські та радянські назви планують змінити на імена українських суспільно-політичних та культурних діячів. Місцева влада вже склала приблизний перелік перейменувань, однак громадяни можуть запропонувати власні варіанти. Пропозиції мають містити історичну довідку та мотивоване обґрунтування.

Перелік топонімів, які виноситься на громадське обговорення

Список пропонованих перейменувань / sq.com.ua

Громадські обговорення пройдуть у формі онлайн-консультацій. Жителі можуть подавати пропозиції у письмовій або електронній формі до 26 лютого. У заяві треба вказати особисті дані, адресу проживання та номер телефону.

Поштова та електронна адреси для пропозицій: м. Чугуїв, вул. Старонікільська, 35; e-mail: [email protected], тел. 050-233-02-88.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.