Відтепер територія Долини альпак та Реабілітаційного центру безпечна для відвідування, зазначив засновник парку Олександр Фельдман.

На початку квітня пресслужба екопарку повідомила, що з 1 червня 2023 року відкривається перша локація для відвідувачів.

«Готуємо подарунок маленьким харків’янам та їхнім батькам до 1 червня. У День захисту дітей відкриємо першу локацію Екопарку — Долину Альпак. Це відносно невелика територія, вона буде розмінована та повністю безпечна для відвідування», — йдеться у повідомленні.

Сьогодні планують облаштувати бомбосховище, після — встановити точки з харчуванням, вбиральні та медпункт. За тиждень до екопарку почнуть повертати перших тварин.

Відкриття реабілітаційного центру — це частина проєкту, який хочуть реалізувати по всій країні. Зокрема, є плани з побудови таких центрів у Дніпрі, Києві та на території ринку «Барабашово».

  • Війська РФ обстрілювали харківський екопарк з початку війни. Через це загинули тварини, зокрема олені, кенгуру, мавпи, бізони тощо. Деякі — втекли з розбитих вольєрів.
  • Навесні загинули й працівники парку, які приходили годувати та доглядати тварин.
  • Через це засновник Олександр Фельдман заявив, що екопарк знищено. А всіх тварин, які там залишилися, присплять. Після цієї заяви багато організацій запропонували свою допомогу щодо вивезення тварин.
  • На 29 березня з парку евакуювали понад 3,5 тисячі тварин.
  • Цьогоріч у січні тварин почали повертати.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.