Демократичний кандидат у президенти Майкл Блумберґ продасть Bloomberg LP, фінансову інформаційну компанію, яка зробила його мільярдером, якщо він буде обраний в Білий дім в листопаді.

Bloomberg L.P. – один з двох провідних постачальників фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків. Основний продукт – Bloomberg Terminal, через який можна отримати доступ до поточних і історичним цінами практично на всіх світових біржах і багатьох позабіржових ринках, стрічці новин агентства Bloomberg і інших провідних засобів масової інформації, системі електронної торгівлі облігаціями та іншими цінними паперами.

«У разі обрання президентом Майк продасть компанію», – заявила прес-секретар Галія Слай.

Bloomberg швидко піднявся в опитуваннях громадської думки з моменту вступу в гонку за номінацію від демократів в листопаді, і він з’явиться в своїх перших дебатах про цикл виборів в середу в Лас-Вегасі. Демократи борються за право оскаржувати президента республіканців Дональда Трампа на виборах 3 листопада.

Bloomberg LP надає фінансову інформацію фірмам Уолл-стріт на додаток до новин. Він знаходиться в приватній власності, а сам Блумберг володіє більшою частиною компанії, яку він заснував в 1981 році. Аналітики Burton-Taylor International Consulting оцінюють, що в 2019 році прибуток компанії склав понад 10 мільярдів доларів.

Reuters News конкурує з новинний службою Bloomberg LP.

Читайте ще В Давосі представили перший індекс соціальної мобільності. Україна зайняла 46 місце в рейтингу
а також В Антарктиді відколовся айсберг майже з розміром як Харків: 300 квадратних кілометрівце

Теги:

#Bloomberg LP #Майкл Блумберґ #президенські вибори #США