Після ухвалення Кабінетом Міністрів зміни до порядку перетину державного кордону чоловікам віком з 18 до 22 років, у період з 28 серпня по 19 вересня на українсько-польському кордоні зареєстрували майже 53 тисячі перевірок українців.

Про це йдеться у відповіді Прикордонної служби Польщі на запит «Української правди».

Там пояснили, що наведені дані відображають кількість перевірок, а не кількість осіб. Зокрема, майже 40 тисяч – це в’їзд до Польщі, а понад 13 тисяч – виїзд.

«Повідомляємо, що прикордонна служба має статистичні дані, пов’язані з кількістю перетинів кордону, а не з кількістю людей, які в’їхали на або виїхали з території Республіки Польща», — зазначили прикордонники.

Водночас, у Прикордонній службі Польщі не надали інформацію щодо кількості чоловіків віком від 18 до 22 роки, яким відмовили в перетині кордону.

Раніше, у період з 28 серпня до 3 вересня до Польщі прибуло понад 10 тисяч українців.

Нагадаємо, наприкінці серпня цього року уряд дозволив виїзд за кордон чоловікам віком від 18 до 22 років під час воєнного стану. Для виїзду за кордон чоловікам від 18 до 22 років включно потрібно мати військово-обліковий документ у паперовій або електронній формі.

Читайте також

  • На Одещині загинув харківʼянин під час ймовірної спроби незаконного перетину кордону