В Україні понад 50% ветеранів хотіли б відкрити власну справу. Такі буди результати дослідження «Працевлаштування ветеранів: актуальні запити й виклики».

Про це йшлося на нараді з питань ветеранської політики під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Результати дослідження показують, що ветерани мають чималий підприємницький та управлінський потенціал, який вони готові використати в мирному житті. Необхідно лише допомогти їм у цьому, йдеться в повідомленні.

На нараді обговорили, що для успішної інтеграції в ринок праці необхідна належна комунікація, дебюрократизація та цифровізація, навчання та перенавчання.

«Ветерани мають дивитися в майбутнє. Їхнє перенавчання та працевлаштування — це одна із передумов успішної реінтеграції в цивільному житті», — наголосила віцепрем’єрка.

Також 12,03% опитаних вказали, що вже мають власну справу, 3,72% вказали, що точно не хотіли б займатися підприємництвом, 10,04% вважають, що краще бути найманим працівником, 24,07% вказали, що їм важко відповісти на таке питання.

Читайте також

  • У січні 2024 року в Харкові зареєструвалися 1064 підприємців. З деокупованої Харківщини переїхали до Харкова 55 ФОП та змінили свою податкову адресу, зазначили в Головному управлінні ДПС у Харківській області.