Усього за минулу добу в Харківській області відбулося 30 бойових зіткнень.

На Куп’янському напрямку росіяни намагалися 17 разів витіснити українські підрозділи із займаних позицій. Бойові дії відбувалися в районах Синьківки, Петропавлівки, Іванівки, Стельмахівки, Новоєгорівки, Дружелюбівки та Невського. Станом на 23:00 продовжувалися бої поблизу Новоєгорівки, Петропавлівки й Іванівки. Про це у вечірньому зведенні повідомив Генштаб.

«На двох останніх ділянках ворог має частковий успіх, ситуація напружена. Силами оборони України вживаються активні заходи щодо стабілізації обстановки», – заявили у Генштабі.

На Харківському напрямку російські війська намагалися наступати 13 разів. Українські захисники відбили 10 атак у районах Липців, Тихого та Вовчанська. 

«Триває бій поблизу населеного пункту Стариця. Ситуація контрольована. Крім того, українські захисники  штурмовими діями відтісняють ворога від переднього краю оборони, на окремих ділянках мають успіх», – ідеться в повідомленні.

На цьому напрямку за минулу добу росіяни втратили близько сотні осіб пораненими та вбитими. Українські військові знищили п’ять гармат, два автомобілі, одну одиницю спеціальної техніки. Пошкоджено чотири артилерійські системи, три авто та дві одиниці спецтехніки. Також завдано ураження по дев’яти бліндажах армії РФ.

Читайте також

  • Російські війська обстрілом пошкодили навчальний заклад у Харкові.