4 січня Полк поліції спецпризначення [ППОП – ред.] провів евакуацію жінки з Куп’янська за допомогою наземного роботизованого комплексу.
Про це повідомили у ППОП Харківської області.
Зазначається, до правоохоронців звернулася літня жінка з проханням евакуювати її з Куп’янська. Зв’язку майже не було, але місцева мешканка потребувала негайної допомоги, розповіли спецпризначенці.
Так, для проведення операції використали наземний робот: він доставив жінку до контрольованої ділянки, де її очікували поліціянти, які згодом відвезли куп’янчанку у більш безпечне місце.
«Жінка розповіла, що в Куп’янську немає світла, газу й нормального зв’язку — умови критичні. На камеру пожартувала, що бійці її “не ображали”, а навпаки — допомогли зігрітися біля печі», – йдеться у повідомленні.
Куди звертатися з питань евакуації
- 0 800 339 291 — безплатна цілодобова гаряча лінія з питань евакуації благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр» Харківської області;
- 093 177 64 58 — громадська організація «Helping to Leave»;
- 102 — поліція.
- 067 177 07 40, 095 285 70 12 — офіційні лінії спецпідрозділу «Білий янгол».
Нагадаємо, спецпідрозділ поліції «Білий янгол» працює на Донеччині, Сумщині та Дніпропетровщині. З вересня 2025 року підрозділ зʼявився на Харківщині через загострення на Купʼянському напрямку — одному з найнебезпечніших зараз через постійні обстріли, дрони та ризики для цивільних.
Ґвара Медіа разом зі спецпідрозділом «Білий янгол» відвідали кілька евакуацій на Куп’янському напрямку. У цьому репортажі дивіться про ситуацію на Купʼянському напрямку, вихід мешканців із сірої зони та історії поліцейських.
Читайте також
- На Харківщині евакуювали родину з 12 котами та трьома собаками.
- Різдво під FPV-дронами: наземні роботи везуть кутю, бо авто не доїжджають.




