З весни 2022 року Наталя Курдюкова керує Kharkiv Media Hub — платформою, що об’єднує українських та іноземних журналістів і фіксерів, організовує брифінги, пресконференції та створює простір для спільної роботи медійників у Харкові.
У розмові з Ґвара Медіа йдеться про виклики співпраці з іноземними журналістами, особливості роботи з українськими колегами та фіксерами, а також про важливість і специфіку журналістської професії.
Детальніше про Kharkiv Media Hub
Комунікаційна платформа Kharkiv Media Hub підтримує роботу українських та іноземних медіа в Харкові та регіоні. На її основі відбуваються брифінги представників влади та громадського сектору, проводяться експертні дискусії та культурні заходи, а також їх приміщення працює у режимі коворкінгу. Хаб розташований у центрі Харкова у безпечному для роботи місці. Журналісти можуть отримати допомогу в акредитації, пошуку фіксерів, тем для матеріалів та контакти.
У 2014 році команда створила Харківський Кризовий Інфоцентр – незалежну громадську платформу та медіацентр, який перетворився на головний інформаційний майданчик громадського сектору Харкова. З лютого 2022 року команда активно допомагає іноземним та українським журналістам щодо організації їх роботи в Харкові.
Співорганізаторами хабу виступили Харківська обласна військова адміністрація, Харківський національний університет ім Каразіна, ГО Харківський кризовий інфоцентр, ГО Харківський громадський форум. Очолює проєкт – Наталя Курдюкова.
Читайте також
- У Харкові відбудеться «Медіадень Премії Ґонґадзе»: програма події
- «Якщо поліція не воює, то кого ми ховаємо»: перше велике інтервʼю з керівником поліції Харківщини Петром Токарем
- У Харкові, ймовірно, комунальники зафарбували графіті на підтримку підрозділу «Хартія»
Дивіться також
- Бронування волонтерів, ефективність ООН та захист прав попри війну: інтервʼю з ірландським активістом Браяном Дулі
- День поліції, ТЦК та кадрові зміни: перше велике інтерв’ю з Петром Токарем
- Гідність і права: інтерв’ю з прайд-активісткою Анною Шаригіною