Від початку повномасштабного вторгнення на Харківщині під час виконання службових обов’язків загинуло 15 працівників «Нової пошти». Ще 25 – отримали поранення.

Про це повідомили в пресслужбі компанії на запит Ґвара Медіа.

Там розповіли, що четверо постраждалих співробітників внаслідок обстрілу термінала 13 січня перебувають в лікарні у стані середньої важкості.

Працівники зазнали уламкових поранень, мають переломи ребер і кісток таза, травми кінцівок і голови. Одного з поранених уже прооперували, ще один очікує на оперативне втручання.

Відомо, що «Нова пошта» підтримує зв’язок з родинами постраждалих та загиблих, контролює перебіг лікування та займається організацією поховань. 

Питання щодо виплат та матеріальної підтримки родинам вирішується індивідуально з урахуванням потреб кожної сім’ї, додали у пресслужбі. Крім того, всі працівники компанії мають страхування життя і здоров’я, тож родичі зможуть отримати страхові виплати.

«Нова пошта надаватиме грошову підтримку дітям загиблих співробітників – 10 тис. грн щомісяця до досягнення 18 років, а також грант на навчання у розмірі 12 500 доларів кожній дитині загиблих співробітників», – поділилися представники компанії.

Наразі триває збір додаткової підтримки для близьких загиблих від внутрішнього волонтерського руху «Свої для своїх».

Нагадаємо, у ніч на 13 січня російські війська вчетверте завдали удару по терміналу «Нової пошти» у селищі Новий Коротич Харківської області. Унаслідок масованої атаки загинули четверо людей, ще шестеро — постраждали.

Журналісти Ґвара Медіа побували на місці влучання та зафіксували наслідки обстрілу. Детальніше — у фоторепортажі.

Читайте також