З 24 лютого 2022 року російські війська запустили по Україні понад 142,3 тисячі безпілотників і більш ніж 13,3 тисячі ракет.
Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.
Він зазначив, що лише протягом грудня та січня росіяни вже здійснили шість масованих ракетно-дронових атак по Україні.
Так, у ніч проти 13 січня російська армія атакувала енергооб’єкти, інші інфраструктурні та цивільні об’єкти 25 ракетами і 293 ударними БпЛА.
«Противник вдається до масованих ракетно-авіаційних ударів по нашому тилу – цілеспрямовано б’є по енергетичних об’єктах, використовуючи морози як додатковий інструмент тиску і терору проти цивільного населення України», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у ніч на 13 січня російські війська вчетверте завдали удару по терміналу «Нової пошти» у селищі Новий Коротич Харківської області. Унаслідок масованої атаки загинули четверо людей, ще шестеро — постраждали.
Журналісти Ґвара Медіа побували на місці влучання та зафіксували наслідки обстрілу. Детальніше — у фоторепортажі.
Читайте також
- Через удар «Орєшніком» по Львівщині Україна ініціює екстрене засідання Ради Безпеки ООН.
- В ООН зафіксували різке зростання жертв серед цивільних в Україні у 2025 році.




