Чоловік переховував свого 13-річного сина увесь час, що у місті тривала примусова евакуація, а після того, як будинок родини згорів, погодився виїхати.
Про це повідомили у поліції Харківщини.
У місті Куп’янськ евакуація людей з дітьми тривала ще з 2023 року та була обов’язковою. Однак чоловік вирішив залишитися з сином у місті. За його словами, він мав гарну роботу і оплату праці.
Коли волонтери чи поліція приїздили до них на евакуацію, батько переховував сина.
«Протягом останнього тижня, унаслідок інтенсивних бойових дій, будинок родини згорів. Після цього чоловік змінив рішення та погодився на евакуацію, щоб гарантувати дитині безпечні умови. У чоловіка — статус батька-одинака», – ідеться в повідомленні.
Поліціянти склали адміністративний протокол щодо невиконання чоловіком обов’язків щодо виховання дітей.
Куди звертатися з питань евакуації
- 0 800 339 291 — безплатна цілодобова гаряча лінія з питань евакуації благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр» Харківської області;
- 093 177 64 58 — громадська організація «Helping to Leave»;
- 102 — поліція.
- 067 177 07 40, 095 285 70 12 — офіційні лінії спецпідрозділу «Білий янгол».
Нагадаємо, що на Харківщині віднедавна діє новий евакуаційний номер — 203, за яким можна звертатися по допомогу.
Читайте також
- На Ізюмщині росіяни вбили цивільного і замінували місце удару — 77-ма бригада
- У побутовій пожежі на Ізюмщині загинуло троє людей




