Вчора, 25 вересня, у Харківському національному медичному університеті завершилися вибори ректора. Тепер цей навчальний заклад очолить проректор з наукової роботи Валерій Мʼясоєдов.
Про завершення виборів стало відомо з сайту університету.
За розпорядженням Міністерства освіти і науки України, участь у виборах на цю посаду взяли два учасники — член Національної академії наук, професор Максим Хаустов, а також проректор з наукової роботи, професор Валерій Мʼясоєдов.
Участь у виборах взяли науково-педагогічні працівники і делегати від студентів.
Відповідно до протоколу, за Мʼясоєдова проголосувала 691 особа, Хаустова — 320, тобто в понад два рази менше. Відомо також, що 19 учасників не підтримали жодного кандидата.
Зазначається, виборча комісія складалася з 15 осіб. Під час підрахунку голосів були також присутні представник МОЗ, по одному спостерігачу за процесом виборів від кожного кандидата та інші уповноважені особи.
Додатково
У своїй програмі Хаустов обіцяв створення інституту медсестринства на базі університету, нових кафедр, розвиток освітніх послуг у сфері навчання дорослих, впровадження базової військової допомоги, а також залучення громадян до навчання у цьому ВНЗ.
«Мій колектив мене не підтримав», — написав про результати голосування Максим Хаустов.
Програма Мʼясоєдова акцентувала увагу на потребі збільшення термінів контрактів на 5 років при працевлаштуванні викладачів, утворення нових кафедр та мікродисциплін на них, відкриття факультету військової медицини та філій університету за кордоном, а також відкриття хабу симуляційної медицини.
«Це ваша перемога», — написав про результати виборів Валерій Мʼясоєдов.
Зазначається, програми обох кандидатів включали обіцянки облаштувати укриття для студентів медуніверситету.
Більше про ХНМУ
В університеті функціонує 8 факультетів та 88 кафедр. Також заклад має свою медичну клініку та співпрацює з міжнародними медичними установами.
Читайте також
- Університет, який очолює нардеп Одарченко, переплатить за будівельні матеріали під час ремонту.
- На відбудову учбово-лабораторного корпусу ХПІ виділили пʼять мільйонів.