Міський голова Харкова Ігор Терехов доручив місцевій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки обстежити всі об’єкти зі зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів в місті.
Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.
Як зазначив Терехов, такі перевірки необхідні для запобігання наслідкам можливих нових атак з боку Росії.
«Прошу бізнес з розумінням поставитися до таких перевірок, адже сьогодні ми повинні зробити все від нас залежне, щоб запобігти жахливим наслідкам можливих атак з боку рф», — сказав посадовець.
Внаслідок витоку палива через російський удар по нафтобазі 9 лютого було забруднено понад 10 тисяч квадратних метрів землі, повідомив начальник Слідчого управління Нацполіції Сергій Болвінов у коментарі Ґвара Медіа.
За попередніми даними, в результаті пошкодження нафтобази стався витік дизельного пального і бензину. На базі зберігалося понад 3800 тонн палива. Окрім забруднення землі, нафтопродукти також потрапили у річку Немишля.
Що відомо про обстріл Харкова 9 лютого
9 лютого, близько 22:46 російська армія завдала ударів по Харкову дронами-камікадзе типу «Shahed». Влучання зафіксували у Немишлянському районі міста. 15 житлових приватних будинків вщент згоріли.
Загинуло 7 людей. В одному з приватних домоволодінь виявляли обвуглені тіла родини: чоловіка, дружини та їх трьох дітей: хлопчиків віком 7 місяців, 4 та 7 років. З опіками до лікарні був доставлений 45-річний чоловік та 61-річна жінка, яка надихалася чадним газом.
В іншому будинку загинуло подружжя: чоловік 66 років та його 65-річна дружина. За попередніми даними, БПЛА були запущені з території Бєлгородської області РФ. Рятувальники продовжують тушити пожежу.
Читайте також
- У Харкові поховали сім’ю, яка загинула внаслідок російського обстрілу — фото