Медичний провайдер Helsi запустив новий сервіс термінових онлайн-консультацій: протягом 15 хвилин пацієнт отримує консультацію терапевта, а також направлення до вузького спеціаліста.
Такі консультації можуть допомогти у багатьох ситуаціях: для екстреного отримання довідки або e-рецепта; у випадках, коли підстав для виклику «швидкої» недостатньо; коли потрібно отримати підтвердження діагнозу чи дізнатися думку іншого експерта в галузі.
Як це працює
- У застосунку Helsi необхідно обрати розділ «Сервіси» та розділ «Термінова онлайн-консультація». Обов’язково треба зазначити ім’я пацієнта.
Також через акаунт батьків можна працювати з дитиною. У застосунку передбачені замовлення та сплата за послуги з боку мами або батька своєї дитини. У момент консультації важлива присутність когось із батьків.
Якщо пацієнт повнолітній, у «пов’язаних особах» треба обрати картку батька чи мами та підтвердити зв’язок із ними через смс-повідомлення. Оплата відбудеться з боку замовника, а отримувач послуги — безпосередньо пацієнт, якого попередньо вказали. Технічно це теж передбачено: лікар зможе сконтактувати й із пацієнтом, й із замовником.
- Після того, як лікар отримав заявку, він ознайомлюється з нею та телефонує або пише пацієнту. Людину, яка звернулася за допомогою, не відправляють автоматично до лікарів. Сам лікар ознайомлюється з медкартою пацієнта та вирішує, чи буде консультувати його онлайн.
- Вартість консультації 200 гривень. Оплата здійснюється після завершення зустрічі з лікарем. 2/3 коштів отримує лікар, що надає послугу.
- Пацієнт може обрати будь-який спосіб для комунікації: аудіо-, відеозв’язок або чат. Консультація триватиме близько 15 хвилин. Розробники кажуть, що якщо лікар не знайшовся та прийом не відбувся, то заявка автоматично скасується за дві години, а гроші повернуться. Водночас якщо консультація перервалася за відсутності світла, — лікар сконтактується пізніше.
Helsi.me – це сервіс запису на медичні послуги й зберігання медичних даних. Застосунком користуються понад 4,6 мільйона людей, а також близько 42 тисяч лікарів по всій Україні.
- Учені з Харкова створили пристрій для ранньої діагностики хвороб серцево-судинної системи.
Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook та переглядайте YouTube та TikTok.