У Харкові три дні поспіль, з 17 по 19 квітня, проходив Великодній ярмарок «Ярмаркове коло». Журналісти Ґвара Медіа відвідали подію, що відбувалося дивіться далі у фоторепортажі.
Відвідувачі ярмарку мали змогу придбати унікальні вироби ручної роботи, крафтову продукцію, сувеніри Харківщини, а також взяти участь у майстер-класах і відвідати тематичні виставки.
Вікторія, народна майстриня України, яка проводила майстер-класи, поділилася, що ярмарок відвідали багато людей, аби підтримати місцевих майстрів, і відчути дух єдності та свята. За її словами, атмосфера була теплою й живою, а особливу цінність події створювало саме живе спілкування, яке нині так бракує через дистанційне життя.
«Багато людей – це завжди багато емоцій, багато якихось вражень, багато спілкування… Спілкування нам сьогодні досить так не вистачає, через дистанційне навчання та життя», – підкреслила Вікторія.
Крім цього, 17 квітня для гостей виступав колектив «Муравський шлях».
Вхід на захід був вільним.
Нагадаємо, 12 квітня у Харкові пройшов майстерклас із випікання великодніх пасок, особливим інгредієнтом яких стало борошно пшениці, вирощеної на полях, які нещодавно були розміновані на території деокупованої Херсонщини, а також Миколаївщини. Чому це важливо саме для Харківщини — читайте за посиланням.
Читайте також
- Як у Харкові працюватимуть кладовища на Великдень та поминальні дні.
- Якою буде комендантська година, та чи посилять заходи безпеки під час Великодніх свят на Харківщині.
