Прокурори передали до суду обвинувальний акт щодо колишнього депутата Богодухівської міської ради VIII скликання, який, ймовірно, не вніс до щорічної декларації дані про володіння нерухомістю на суму понад 143,9 млн гривень.

Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Так, обвинуваченого судитимуть за фактом внесення до декларації неправдивих даних на суму понад 2000 прожиткових мінімумів.

Контекст

За даними слідства, у декларації депутата за 2022 рік відсутня інформація про володіння вісьмома нежитловими будівлями у Богодухівському районі Харківщини. 

Загальна вартість незадекларованого майна сягає майже 144 мільйонів гривень.

У липні 2024 року повноваження депутата достроково припинили у зв’язку з особистою заявою обвинуваченого про складання депутатських повноважень.

Зазначається, що чоловік повністю визнав вину та розкаявся.

Нагадаємо, gротягом 2021-2023 років мати Євгена Пивоварова, депутата з Люботина, якого підозрюють в отриманні коштів за голосування у Верховній Раді, купила три квартири в елітних житлових комплексах Харкова вартістю приблизно понад 300 тисяч доларів. 

Читайте також