За добу, з 13 на 14 лютого, росіяни завдали ударів по 11 населеним пунктам Харківщини. Внаслідок чого постраждало пʼятеро людей.

Про це зранку 14 лютого повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Лише у ніч на 14 лютого під обстріл потрапили два населених пункти Харківщини — Богодухів і Купʼянськ. По ним били з РСЗВ та ударного дрона типу «Герань-2». Внаслідок чого четверо цивільних мешканців зазнали поранень, серед них — підліток. Детальніше про цей обстріл — у матеріалі Ґвари.

Крім того, внаслідок артобстрілу селища Козача Лопань вдень 13 лютого пошкоджено приватний житловий будинок. Також постраждала жінка 83 роки, вона госпіталізована. А у Кіндрашівці КАБ влучив в недіючий дитячий садок — його частково пошкоджено.

Обстріл Харківщини 14 лютого \ Фото: прокуратура
Обстріл Харківщини 14 лютого \ Фото: прокуратура

Інші обстріли, де обійшлося без жертв

  • у селі Великий Бурлук внаслідок влучання КАБ частково зруйновано приватний будинок та три господарчі споруди, пошкоджено два житлові будинки та один автомобіль;
  • у селі Моначинівка внаслідок обстрілу КАБ частково зруйновано приватний будинок;
  • у селі Нижня Журавка влучання КАБ в землю;
  • у селі Караїчне внаслідок влучання FPV-дрону горів автомобіль та господарча споруда;
  • у селі Липці внаслідок обстрілу з РСЗВ зруйновано приватний житловий будинок;
  • у селі Скорики внаслідок влучання FPV-дрона на подвір’я приватного домоволодіння пошкоджено будинок;
  • у селі Веселе влучання артилерійських снарядів зафіксоване у поле.

Крім того, у прокуратурі додали, 13 лютого орієнтовно о 18:20 російська армія вдарила з авіації і по селу Заміст Купʼянського району. Там пошкоджено щонайменше 10 приватних житлових будинків. Однак люди поранень не дістали. За попередніми даними, росіяни вдарили по селу ФАБ-250 з УМПК.

Обстріл Харківщини 14 лютого \ Фото: прокуратура

Враховуючи це, за процесуального керівництва Богодухівської та Куп’янської окружних прокуратур розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Читайте також