Платформа онлайн-освіти запускає цю ініціативу у співпраці з ГО «Ла Страда-Україна», Українським католицьким університетом.
Як адаптуватися на новому місці? Курс психологічної реінтеграції ВПО
Курс допоможе переселенцям адаптуватися до ситуації та допомогти родині, партнеру, дітям та близьким. Зробити перші кроки в новому середовищі: налаштувати побут, знайти роботу. Крім цього, психологи розкажуть як знизити внутрішню тривогу та наважитися на нове насичене життя.
Навчання буде корисним ще й для представників громадських об’єднань, волонтерських, державних та місцевих установ, що співпрацюють з ВПО.
Реєстрація за посиланням.
Травматичний досвід і ПТСР: інструментарій для психотерапевта
Матеріали курсу допоможуть фахівцям, що працюють з людьми, які стали учасниками травматичних подій. Українські фахівчині та фахівці з психологічної допомоги та інші працівники галузі психічного здоров’я зможуть отримати необхідні знання або підвищити свою кваліфікацію в цьому напрямку.
Реєстрація за посиланням.
Як протидіяти сексуальному насильству, пов’язаному з війною, та надавати допомогу постраждалим: що має знати кожен та кожна
Перший україномовний курс, що базується на міжнародних стандартах і поєднує в собі основну теоретичну базу та практичні компоненти з питань протидії сексуальному насильству. Учасники навчатимуться:
- кращому розумінню сексуального насильства в умовах війни,
- особливостям надання допомоги постраждалим,
- чутливому спілкуванню з ними.
Знання стануть у пригоді постраждалим від насильства або його свідкам. Також волонтерам, журналістам, представникам громадських організацій, які працюють із постраждалими.
Реєстрація за посиланням.
Як протидіяти сексуальному насильству, пов’язаному з війною, та професійно надавати допомогу постраждалим: керівництво для фахівців та фахівчинь
Фахівці отримають доступ до універсального базового керівництва, що навчить їх поводженню з постраждалими людьми. Він складається з:
- теоретичної основи, що допоможе краще зрозуміти природу насильства,
- практичних компонентів, спрямованих на покращення ідентифікації, документування та навичок спілкування спеціалістів із постраждалими.
Курс призначений для представників Нацполіції, прокуратури, судів, правової допомоги, органів місцевого самоврядування, служб підтримки постраждалих тощо.
Також він буде корисний представникам гуманітарних та громадських організацій, що залучені до документування сексуального насильства, пов’язаного з війною, та спеціалізуються на наданні допомоги таким постраждалим.
Реєстрація за посиланням.
Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.