Вранці 16 листопада на Куп’янському напрямку внаслідок удару FPV-дроном загинув лейтенант поліції Владислав Свиридов.
Про це повідомили у пресслужбі поліції.
Владислав був заступником командира взводу №2 роти №3 батальйону №2 полку поліції особливого призначення ГУНП у Харківській області.
Чоловік отримав множинні поранення. Побратими надали йому невідкладну допомогу та викликали медичну евакуацію. Владислава доставили до стабілізаційного пункту, але врятувати його не вдалося.
«38-річний Владислав Свиридов віддано служив Україні та професійно виконував бойові завдання у складі спеціального підрозділу поліції, що боронить державу на передовій», – ідеться в повідомленні.
У поліціянта залишились батьки та 11-річний син.
У п’ятницю, 14 листопада, стало відомо, що під час бойового завдання загинув боєць полку поліції особливого призначення Денис Лозовий. У автівку, в якій він перебував влучив російський дрон. Чоловік отримав травми, не сумісні з життям, та загинув на місці.
У чоловіка залишилися батьки.
Читати також
- «Він — мій найкращий друг. Я не міг його залишити»: з Куп’янська евакуювали чоловіка та його собаку
- На Харківщині росіяни вдарили FPV-дроном по автомобілю газової служби






