На залізничному вокзалі Харків-Пасажирський оголошено аукціон з оренди площі під розміщення супермаркету. Торги відбудуться 26 червня на майданчику «Prozorro.Продажі».

Про це 23 червня повідомила пресслужба «Укрзалізниці».

У повідомлені йдеться, що у Харкові здаватиметься окреме приміщення, призначене саме для супермаркету. Стартова орендна плата – 298 823.05 гривень. Детальніше тут.

Загалом учасникам запропоновано об’єкти різного призначення, такі як: аптеки, кав’ярні, магазини, банкомати та інші формати бізнесу, на шести залізничних вокзалах України.

Організатори зазначають, що конкурентна боротьба під час торгів традиційно забезпечує зростання підсумкової вартості об’єкта.

Нагадаємо, що 19 червня над залізничним вокзалом у Харкові підняли Прапор Надії, який символізує віру у повернення військовополонених та зниклих безвісти. Детальніше — дивіться та читайте у фоторепортажі.

Читайте також