Минулої доби, 17 серпня, російські війська 25 разів атакували українські підрозділи на двох напрямках у Харківській області.

Про це повідомили у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Південно-Слобожанському напрямку армія РФ 13 разів штурмувала українські позиції у районі Вовчанська та в напрямку населених пунктів Хатнє, Одрадне.

На Куп’янському напрямку за добу відбулося 12 атак росіян. Сили оборони відбили штурмові дії у районах населених пунктів Западне, Кіндрашівка, Петропавлівка, Степова Новоселівка та в напрямку Куп’янська, Нової Кругляківки.

Нагадаємо, бійці 57-ї мотопіхотної бригади врятували поляка Мачея, що блукав зоною бойових дій під Вовчанськом. Чоловік хотів приїхати на кладовище де похована його подруга. Втім він використовував навігатор, який проклав маршрут через фронтові території.

Читайте також