27 січня у селищі Краснокутськ Харківської області 14-річний хлопець приніс з вулиці невідомий вибухонебезпечний предмет, який згодом здетонував у приміщенні. Підліток зазнав травм.
Про це повідомили у ДСНС Харківщини.
Зазначається, хлопець знайшов на вулиці залізний предмет та вирішив принести його додому. Через деякий час у його кімнаті стався вибух.
Дитину госпіталізували із серйозними травмами рук. Наразі він перебуває у лікарні під наглядом медиків.
Як діяти при виявленні підозрілих предметів?
- Не підходити до таких знахідок, не торкатися і не пересувати їх, не допускати інших людей;
- Не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
- Дочекатися прибуття фахівців, вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.
Куди звертатися?
- Залишити заявку через мобільний додаток MineFree. Завантажити його можна через AppStore (для користувачів IOS) та Google Play (для користувачів Android)
- Залишити заявку через мобільний додаток ДСНС. Завантажити його можна через AppStore (для користувачів IOS) та Google Play (для користувачів Android)
- Зателефонувати за номером 101 або 102.
Нагадаємо, протягом тижня, з 15 по 21 грудня, піротехнічні підрозділи знешкодили 267 вибухонебезпечних предметів.
Читайте також
- У Харкові на вибухівці підірвався чоловік.
- У Харкові постраждав 12-річний хлопчик внаслідок детонації ВНП.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.
Останні новини
Читай
Реєстрація
Або
Ще не зареєстровані? Перейти до входу!
Відновити пароль
Перейти до входу!
Дякуємо!
Тобі зараз має прийти повідомлення на пошту, з підтвердженням реєстрації!
P.S. Обережно, інколи лист може потрапити у спам
Дякуємо!
Тобі зараз має прийти повідомлення на пошту з посиланням для зміни паролю!
P.S. Обережно, інколи лист може потрапити у спам



