Внутрішньо переміщених жінок навчають працювати онлайн та розвивати власний бізнес.
На Харківщині закінчили навчання 30 учасниць проєкту «Work with you». Усі жінки – внутрішньо переміщені особи, які опанували навички дистанційної роботи та вивчили можливості розвитку власного бізнесу. Про це 16 липня повідомили у Харківському центрі зайнятості.
«Внутрішньо переміщені жінки нині мають можливість працювати та заробляти кошти незалежно від того, де вони знаходяться. За допомогою отриманих знань вони знайдуть в собі ресурс для реалізації потенціалу, побудують свої компетенції та зможуть побудувати особисту бізнес-стратегію», – ідеться в повідомлені.
Що таке «Work with you»
Проєкт «Work with You» стартував за підтримки Українського Жіночого Фонду у жовтні 2022 року. Він направлений на розширення економічних можливостей внутрішньо переміщених жінок та жінок інших категорій, завдяки сучасним професійним online-компетенціям для дистанційної зайнятості та отримання стабільного доходу
Програма курсу направлена на опанування нових компетенцій для роботи online та вивчення основних програм для роботи на ПК. Курс триває два місяці.
Безоплатні ініціативи для жінок
Український жіночий підприємницький хаб (U&WE Hub) оголосив про початок набору на безплатну двотижневу навчальну програму для жінок, які бажають розвивати свій бізнес або створити його з нуля.
Метою організації є сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні. Програма надасть можливість жінкам:
- перетворити хобі на джерело доходу,
- створити детальний бізнес-план для запуску,
- оволодіти новими стратегіями та підходами для привертання клієнтів,
- знайти підтримку та розширити свої професійні контакти.
Офлайн-курс йтиме з 18 по 29 липня 2023 року у містах Бровари, Гоща, Чернівці та Івано-Франківськ.
ООН Жінки та Impact Force за підтримки Мінцифри запускають нову освітню онлайн-програму «Мрій та Досягай». Завдяки їй жінки-переселенки зможуть здобути нові знання у сфері підприємництва та цифрових технологій, розпочати власний бізнес або знайти роботу.
Основна частина навчання міститиме 11 модулів і проходитиме онлайн.
Громадська організація «Грін-Ландія» у партнерстві з Міжнародним комітетом порятунку (IRC) в межах проєкту «Безпечні простори для жінок та дівчат» запустила чотири Простори підтримки: у Харкові, селі Хроли, селищі міського типу Старий Мерчик та селищі Кочеток. Заклад у Харкові функціонує півтора місяця, але офіційне відкриття відбулося 23 червня.
Цілями проєкту організатор(-к)и зазначають створення безпечного гендерночутливого простору для жінок та підлітків у Харкові та області; надання комплексної допомоги жінкам та дівчатам, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні.
Жінки можуть відвідати консультації за попереднім записом. Простір приймає відвідувачок з вівторка по суботу з 10:00 до 18:00.
Читати також:
- Для українців запустили освітній серіал про психологічну та юридичну допомогу під час війни. Серіал «Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану» доступний на платформі Дія.Освіта.
- Українські стартапи можуть отримати гранти на розвиток інновацій від ЄС. Європейська інноваційна рада виділить 20 мільйонів євро на підтримку розвитку українських стартапів у рамках проєкту «Seeds of Bravery».
- Як прокачати hardware-стартап: презентують курс від YEP.