На трасі «Харків-Охтирка» сталася аварія за участю чотирьох автомобілів, внаслідок якої постраждали двоє жінок.
Про це повідомили у поліції Харківської області.
Зазначається, ДТП сталося вчора, 11 грудня, близько 16:55. За попередніми даними, 20-річний водій Audi не дотримався безпечної швидкості, не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну смугу. Після чого автомобіль послідовно зіткнувся з трьома транспортними засобами: Volkswagen Transporter, SsangYong та ВАЗ-2107.

Так, унаслідок аварії 21-річна водійка ВАЗ отримала забої та відмовилася від госпіталізації, а її 40-річну пасажирку з травмами доставили до лікарні.

Раніше, 5 грудня на трасі «Київ-Харків-Довжанський» сталася аварія, внаслідок якої на місці загинула 62-річна жінка-пішохід.
Нагадаємо, 2 грудня близько 7:15 на проспекті Любові Малої у Новобаварському районі Харкова сталася аварія, внаслідок якої постраждала жінка.
Читайте також
- Збив чоловіка та зник з місця ДТП у Богодухові: поліція встановила водія
- У Харкові жінка потрапила під авто: її госпіталізували




