Перші самостійно зароблені кошти 12-річний хлопчик витратив на шкарпетки, білизну та гумові чоботи для ЗСУ.
Хлопчик Женя, який евакуювався з мамою до Швейцарії, вирішив витратити першу зарплату на потреби ЗСУ. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив харківський волонтер.
“Одна з Ваших посилок знову зворушила до сліз. Хлопчику, мабуть, 12 або 13 років, як він заробив щось у Швейцарії мені невідомо. Ось що він купив за свої перші гроші. Дякую Женя! Ти справжній українець!”, – ідеться в повідомленні.
За свої перші зароблені власноруч гроші маленький Женя придбав чоловічі шкарпетки, білизну, пару гумових чобіт та смаколики для харківських захисників. А також написав для них листа:
“Шановний захиснику! Мене звати Женя і я навчаюсь у школі, вже рік я живу з мамою у Швейцарії. Це мій перший заробіток в житті і я хочу присвятити його Вам. Сподіваюся він стане вам у нагоді. Дякую, що ви там, а я тут”
Юні харків’яни на рівні з дорослими з початку повномасштабного вторгнення почали активно займатися волонтерством.
- 13-річний Микита, чемпіон України та призер Європи з тхеквондо, разом з мамою Оксаною з перших тижнів залучився до розбору завалів у Харкові. Зараз хлопець професійно вміє демонтувати та вставляти вікна, що дає можливість будівлі “перезимувати” і бути придатною до відновлення.
- Також у команді з Максимом працює 16-річна Марія. Дівчина долучилася до волонтерства разом зі своєю мамою Лідією. У майбутньому школярка мріє стати режисеркою, а поки на відмінно вправляється з шуроповертом.
- А от актори дитячого театру “Тимур” з Харкова попри війну продовжили займатися культурною діяльністю в місті. Діти разом з керівниками ставлять та презентують вистави для жителів міста, під час яких збирають кошти на допомогу ЗСУ та цивільним.
“Коли діти почали повертатися, ми зрозуміли, що треба з ними спілкуватися. А під час розмови з’ясували, що спроможні на більше: на відновлення вистав. Багато дітей зараз отримало нові ролі та із задоволенням учать їх. Необхідно брати нові п’єси, ролі, увесь репертуар. Три місяці нам знадобилося на реанімацію виступів. Наші спектаклі теж збирають кошти на допомогу військовим, цивільним та, власне, на допомогу самим дітям, які грають у театрі. Але сьогодні ми набули нового статусу: тепер наші вихованці автоматично стали волонтерами!”, – розповів керівник театру Антон Жиляков.
- Свою творчість у донати на ЗСУ також конвертує 16-річна Вікторія, переселенка з Харкова. Дівчинка виготовляє патріотичні значки на замовлення, а 30% прибутку відправляє для українських військових. Нещодавно школярка зустрілася з Сергієм Притулою та передала кошти у його фонд.
“Завдяки минулому благодійному розіграшу я відвезла Сергію 3000 грн, які, за моїм власним вибором, повинні піти на купівлю дрона”, – поділилася дівчинка на своїй сторінці в Інстаграм.
Читайте також:
- Як молодь з інвалідністю опановує фриланс-професії під час війни
- «Міста та їхні герої»: у харківському метро відкрилася виставка – фото
Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.